Lista projektów:

Promocja quidditcha

Butelki - Bossman Full Szczeciński

organizacja - Klub Sportowy Wrocław Wanderers

ikona - adres organizacji

Legnicka 65

54-206 Wrocław


Dane projektu - Promocja quidditcha

ikona - kwota grantu

grant 10 000 pln

mapa projektu

Cel projektu

Popularyzacja quidditcha jako czynnej formy spędzania wypoczynku oraz aktywności ruchowej. Zaszczepienie zdrowego stylu życia przez sport. Promocja Dolnego Śląska, a w szczególności Wrocławia w Polsce i zagranicą. 

Jako drużyna sportowa, która bierze udział w wielu zawodach, chcemy prezentować się profesjonalnie, dlatego chcielibyśmy stworzyć komplet strojów sportowych oraz zestaw dresów. W całość projektu wchodzi 21 koszulek, 21 spodenek, 21 par getrów oraz 21 kompletów dresów (spodnie + bluza).

Opis wnioskowanego grantu

W całość projektu wchodzi 21 koszulek, 21 spodenek, 21 par getrów oraz 21 kompletów dresów (spodnie + bluza) z logo grantu oraz logo drużyny.

Opis korzyści

Dzięki profesjonalnemu prezentowaniu się drużyny na zawodach zarówno miejscowych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych region zyska świetną reklamę i promocję sportu. Poprzez grę w takich strojach żadna osoba nie będzie się mogła wstydzić za nieprofesjonalne podejście do aktywności fizycznej. Do tej pory drużyny z innych regionów i  krajów nie wyróżniają się jedną kolekcją z krótkim i długim rękawem, co będzie zdecydowanie akcentowało udział naszej drużyny w zawodach. Często w trakcie zawodów organizowane są zwiedzanie miast, integracje czy po prostu przygotowania na otwartym terenie. Na takich atrakcjach dużym akcentem będzie widok drużyny ubranej w komplet dresów, który współgra ze sobą. Należy również pamiętać o treningach drużyny oraz indywidualnych. Podczas właśnie tych odwiedza nas masa widzów, bo quidditch to sport kontaktowy i bardzo widowiskowy. Trenowanie w spójnym odzieniu pokaże, że drużyna jest profesjonalna i sprawi, że osoby widzące zawodników będą dumne, że właśnie takich reprezentantów mają w swoim regionie. Działalność Klubu Sportowego może też posłużyć jako przykład dla osób zainteresowanych utworzeniem na terenie Dolnego Ślądka drużyny zajmującej się quidditchem lub innym, równie nietypowym sportem

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.