Lista projektów:

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych Nasze Miasto Wrocław

Ilość oddanych głosów: 3

Miejsce realizacji

ikona - adres organizacji

Stadion Ślęzy Wrocław - ul. Wróblewskiego 9 Wrocław


Summer Stage Live in Wrocław

ikona - kwota grantu

grant 50 000 PLN

mapa projektu

Opis wnioskowanego grantu

W planie mamy zorganizowanie minimum 6 dużych wydarzeń kulturalnych. Koszt podstawowy każdego z nich to minimum 50 tys. złotych, finansowany ze środków własnych oraz ze sprzedaży biletów. Miejsce jest idealne na tego typu wydarzenia. Odosobnione a jednak w centrum , zaraz obok Zoo i kompleksu Hali Stulecia. Dobry dojazd na miejsce wydarzenia to tylko dodatkowy atut. Malownicza okolica również działa na korzyść projektu. Duża przestrzeń stanowi o możliwości bezpiecznego przeprowadzenia projektu z opcją wydzielenia strefy gastronomicznej i strefy piwnej z wyłącznością dla marki PIAST. Jak każdy nasz projekt, będzie to cykl koncertów na najwyższym poziomie. Jesteśmy zdeterminowani do tego aby osiągnąć cel. Przy odpowiednim wsparciu finansowym na pewno nam się to uda. Mamy całe zaplecze jeśli chodzi o obsługę, wieloletnie doświadczenie i wsparcie miasta.

Cel projektu

Tworząc projekt letniej sceny chcemy dać jak największej ilości osób możliwość uczestniczenia w koncertach i wydarzeniach kulturalnych we Wrocławiu w warunkach reżimu sanitarnego. Ilość uczestników będzie ściśle dostosowana do aktualnego rozporządzenia ale mamy nadzieję, że w każdym z koncertów weźmie udział przynajmniej 1000 osób. Wzbogaci to ofertę miasta, umożliwi odbicie się strefie gastronomicznej dając przestrzeń oraz klientów którzy z niej skorzystają (sprzedaż piwa piast oraz strefa food trucków). Bogata oferta kulturalna miasta podniesie morale i zbuduje wśród społeczeństwa w obecnym czasie nową nadzieję na lepsze. Strefa relaksu oraz dostęp do wydarzeń kulturalnych to bardzo ważny aspekt życia każdego mieszkańca. Szacując, że chcemy zorganizować minimum 6 koncertów letnich daje nam przynajmniej 6 tysięcy osób, które wezmą czynny udział w planowanym cyklu imprez. Przy okazji chcieli byśmy zwrócić uwagę mieszkańców na najstarszy stadion w mieście, przybliżyć jego historię tak aby zyskał popularność i został na nowo odkryty jako bardzo wartościowe miejsce na mapie Wrocławia.

Opis korzyści

Przy założeniu dużych obostrzeń sanitarnych będzie to około 6 tysięcy uczestników. W tym minimum 50 osób otrzyma zatrudnienie z tytułu pracy przy realizacji projektu. Nasz projekt będzie z pewnością najlepiej jak to możliwe dostosowany do warunków sanitarnych w czym mamy największe doświadczenie w Polsce. Uzyska także wsparcie medialne oraz różnych środowisk z którymi pracujemy na co dzień. Każdy projekt dopracowujemy od początku do końca i traktujemy jak by był najważniejszym wydarzeniem. Budowa świadomości mieszkańców, jaki skarb mamy w regionie. Przestrzeń gdzie ma zostać zorganizowany cykl wydarzeń to najstarszy stadion w mieście. Ważny ośrodek jeśli chodzi o sport i rekreację. Bardzo atrakcyjna okolica, sąsiedztwo Hali Stulecia oraz Zoo także wzbogacają tę ofertę o możliwość aktywnego spędzenia czasu w pobliżu wydarzenia i eksplorowania regionu.

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.