Rewitalizacja sadu Zamkowego w Wojnowicach i Be FAST. Liczy się każda minuta! Szkolenia dla medyków z protokołów ratunkowych eFAST i BLUE

kalendarz

data publikacji: 29.07.2021

Cieszymy się, że możemy być częścią tak niesamowitych projektów ? Wyraźcie swoje uznanie za pomocą emotek w komentarzach!
Czy to prawda, że obraz mówi więcej niż słowa? ? Przekonajmy się!
Przedstawiamy kolejne nagrodzone projekty! 
Tym razem będzie o… ? oraz ?‍⚕️ - wiecie o których zgłoszeniach mowa? ? 
Chodzi oczywiście o dwa projekty, które uzyskały po 10 000 zł grantu:
? Rewitalizacja sadu Zamkowego w Wojnowicach Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka- Jeziorańskiego – dosadzenie nowych drzew owocowych oraz inwentaryzacja obecnych. Na jesieni wszyscy chętni będą mogli spróbować smaku zamkowych jabłek, a już teraz warto wybrać się tam na wycieczkę ? 
? Be FAST. Liczy się każda minuta! Szkolenia dla medyków z protokołów ratunkowych eFAST i BLUE - organizowany przez Fundacja Mocni na starcie . To seria 5 szkoleń dla chętnych ratowników z całego rejonu, które pozwolą na wykorzystanie ultrasonografii w działaniach ratunkowych, m.in. powypadkowych. Dzięki niej lekarz lub ratownik medyczny jest w stanie stwierdzić, czy pacjent ma krwotok wewnętrzny lub wystąpiła u niego odma opłucnowa już w drodze do szpitala lub SOR. Pamiętajmy, że w walce o życie każda sekunda jest bezcenna. ?
kalendarz

data publikacji: 29.07.2021

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.