Są tutaj fani Harrego Pottera? ⚡️

kalendarz

data publikacji: 09.07.2021

Są tutaj fani Harrego Pottera? ⚡️ Na pewno! Mamy dla Was dobrą wiadomość – jednym z nagrodzonych projektów jest inicjatywa drużyny quidditcha Klubu Sportowego Wrocław Wanderers! Choć nie latają, to naziemna wersja tego sportu wciąż robi wrażenie. 🧹

W skład drużyny wchodzą tacy sami zawodnicy jak w świecie uniwersum: dwaj pałkarze, obrońca, szukający oraz dwaj ścigający. Teraz dzięki uzyskaniu grantu w wysokości 10 000 zł ta szczęśliwa siódemka dostanie nowe „szaty”! A dokładnie:

👉 21 koszulek

👉 21 spodenek

👉 21 par getrów

👉 21 kompletów dresów (spodnie + bluza).


Mamy nadzieję, że dzięki temu cała drużyna będzie dumnie prezentować się na zawodach, a popularność quidditcha będzie tylko rosła! Kto chciałby spróbować swoich sił w tym nietypowym sporcie ręka do góry! 🙋‍♂️


A będąc przy temacie Harrego Pottera, nie możemy nie spytać: któremu domowi kibicowaliście? ❤️ Czekamy na Wasze odpowiedzi w komentarzu na Facebooku!

#PiastWspieraRegion #piwoPiast

kalendarz

data publikacji: 09.07.2021

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.