Kino na świeżym powietrzu, a może akcja sprzątania gór? Co jest bliższe Waszemu sercu?

kalendarz

data publikacji: 29.06.2021

Kino na świeżym powietrzu, a może akcja sprzątania gór? Co jest bliższe Waszemu sercu? Dzięki Piast Wspiera Region obie te akcje uzyskają dofinansowanie w wysokości 15 000 zł!

➡ Inicjatywa „Zmieć śmieć” - uwolnijmy polskie góry od gór śmieci! Jej organizatorem jest Fundacja Polska Górom. ? Pomysł opiera się na stworzeniu aplikacji dla turystów górskich. Główną zasadą działania aplikacji będzie system nagród dla turystów, którzy zniosą znalezione na szlaku śmieci i wyrzucą je w oznaczonych do tego miejscach na początku szlaków, do publicznych koszy lub - w ostateczności - przy schronisku. W zależności od ilości śmieci bądź miejsca ich wyrzucenia otrzymają stosowną ilość punktów, które zostaną zgromadzone na koncie w aplikacji i będą mogły być wymienione na rabat lub nagrody od partnerów.

➡ „Kino open air” - Podczas wieczorów kina plenerowego mieszkańcy będą mogli oglądać hity światowego kina, głównie filmy familijne. ? Organizatorzy chcą, aby kina plenerowe stały się atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego dla mieszkańców. Akcja ma charakter objazdowy i odbędzie się w 10 dzielnicach Wałbrzycha oraz 10 miejscowościach aglomeracji wałbrzyskiej. Jej pomysłodawcą jest Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

#PiastWspieraRegion #piwopiast #Wroclaw 

kalendarz

data publikacji: 29.06.2021

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.