Prezentujemy organizacje, które uzyskały granty w wysokości 20 000 zł!

kalendarz

data publikacji: 22.06.2021

Już jutro czeka nas duża porcja ogólnonarodowych emocji - nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Szwecji ⚽?

A w następny weekend kibicujemy na Dolnym Śląsku! Piłkarskie rozgrywki na żywo będziecie mogli śledzić w trakcie obchodów jubileuszu „75 lat Polonii w piastowskim Wrocławiu”. Organizator wydarzenia Kolejowy Klub Sportowy Polonia Wrocław jest wśród laureatów naszego programu, którzy uzyskali granty w wysokości 20 000 zł!

? W weekend 26-27 czerwca zostaną zorganizowane obchody jubileuszu 75-lecia klubu. Impreza będzie miała charakter otwarty tzn. wszystkie zainteresowane osoby będą mogły oglądać i dopingować grające zespoły, i wspólnie z klubem przeżywać to historyczne wydarzenie. To nie jedyne atrakcje! Dla uczestników zorganizowany zostanie także koncert plenerowy. ⚽??

Drugą z inicjatyw, która zdobyła grant w wysokości 20 000 zł są:

? „Tajemnice Wolimierza” organizowane przez Stowarzyszenie Wolimierz - Wolimierskie Tajemnice to gra edukacyjna, zachęcająca do poznawania ukrytych atrakcji wsi Wolimierz. Międzyplanetarne Królestwo Sztuki, Natura 2000, zagrożone gatunki, Szalony Most, Alt i Neu Scheibe, wodny młyn, karczma sądowa, kopuła geodezyjna, czescy egzulanci, łużycki Tesla, epitafia, szlifowanie pereł, to tylko niektóre z zaplanowanych w grze tajemnic. ???

Weźmiecie udział w tych eventach? ?

#PiastWspieraRegion #piwoPiast #Piast #dolnoslaskie #Wroclaw

kalendarz

data publikacji: 22.06.2021

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.