End the winner is… Dolny Śląsk!

kalendarz

data publikacji: 08.06.2021

End the winner is… Dolny Śląsk! Tak kochani największym zwycięzcą naszej akcji jest region i jego mieszkańcy. Dzięki #piastwspieraregion mogliśmy przekonać się o tym, jak wiele twórczych i zaangażowanych osób działa na Dolnym Śląsku. Serdecznie dziękujemy Wam i wszystkim organizacjom, które zgłosiły do naszej akcji swoje projekty.
W kolejnych postach przybliżymy Wam inicjatywy, które otrzymają granty, a zaczniemy od „Z kulturą do zwierząt” wrocławskiej Fundacji Kultura.
Czym podbił Wasze serca? 
Projekt łączy działania charytatywne na rzecz zwierząt, z promocją lokalnych artystów i uświadamia uczestnikom naszą potrzebę bliskości natury i to jak bardzo jesteśmy od niej zależni.
„Z kulturą do zwierząt”:
  •   akcja wesprze podopiecznych regionalnych organizacji prozwierzęcych,
  •   będzie to wydarzenie kulturalne, które będzie promować lokalnych twórców,
  •  przyczyni się do pozytywnej integracji społecznej,
Organizowane w ramach projektu wydarzenia i związana z nimi aktywność zostaną sfilmowane, a filmy przyczynią się do promocji regionu na platformach medialnych i w social mediach.

kalendarz

data publikacji: 08.06.2021

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.