Przedłużyliśmy termin składania wniosków do 4 maja!

kalendarz

data publikacji: 23.04.2021

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Przedłużyliśmy termin składania wniosków do 4 maja! To dodatkowy tydzień na zgłoszenie do programu #PiastWspieraRegion!
Jeśli jesteś fundacją lub stowarzyszeniem i masz pomysł, jak rozwinąć województwo dolnośląskie, to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Pamiętajcie, że w myśl zasady „mały krok dla człowieka, ale wielki krok dla ludzkości”, ważne pomysły nie muszą być wielkimi przedsięwzięciami. Nie ma pomysłu zbyt mało ważnego, aby go zrealizować. Wsparcie schroniska, czy lokalnej jednostki OSP, odnowa lub budowa boiska, zbudowanie miejsca do kulturalnych spotkań czy wydarzeń sportowych albo lokalnej świetlicy. To wszystko zależy od Was!
Zwróćcie tylko uwagę, że projekty nie mogą być kierowane do najmłodszych ?

Oznaczajcie także fundacje, organizacje, schroniska czy stowarzyszenia z województwa dolnośląskiego, które Waszym zdaniem powinny przyłączyć się do programu!

A na zachętę jak zwykle przypominamy, jak piękne jest województwo dolnośląskie! Widzimy na naszym profilu na Facebooku, że świetnie znacie te rejony, ale i czy tym razem poznacie miejsce ze zdjęcia?


kalendarz

data publikacji: 23.04.2021

Logo Inicjatywy

Czy masz ukończone 18 lat?

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich

Producent piwa PIAST używa plików cookie w celu zbierania informacji statystycznych na temat odwiedzin serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na działanie plików cookie, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić stronę.